Wycieraczki samochodowe OXIMO – Polski producent

OXIMO® to polska marka, która zbudowała silną pozycję na rynku w segmencie akcesoriów do samochodów. Wycieraczki samochodowe to obszar naszej działalności, z którego jesteśmy znani. Nie jest to jednak jedyna dziedzina, w której intensywnie się rozwijamy. Obecnie w naszym asortymencie znajduje się także wybór gadżetów do auta oraz fotelików samochodowych.

Kim jesteśmy?

OXIMO® to prężnie rozwijająca się i rozpoznawalna firma o światowych ambicjach. Dysponujemy własnym nowoczesnym ośrodkiem badawczo rozwojowych, co sprawia, że możemy śmiało konkurować z największymi graczami na świecie. Stale udoskonalamy nasze projekty i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które możemy testować i na bieżąco modyfikować jeszcze przed wypuszczeniem ich na rynek. Działamy od 2009 roku, jednak doświadczenie naszego zespołu sięga o wiele wcześniej. Stworzyliśmy firmę, która posiada mocne fundamenty zbudowane na znajomości branży motoryzacyjnej i pasji do dostarczania kierowcom wysokiej jakości rozwiązań.

Co produkujemy?

Nasz asortyment stale się powiększa, jednak głównymi obszarami naszej produkcji są wycieraczki samochodowe do szyb, foteliki samochodowe oraz różnego rodzaju wysokiej jakości akcesoria. Stawiamy na własne technologie i projekty, które testowane są w różnych warunkach, tak aby wprowadzić na rynek wartościowe towary. Wycieraczki do auta to produkt, który odgrywa ważną rolę w dostarczaniu komfortu i bezpieczeństwa podróżnym. Wielu konsumentów lekceważy ten element, jednak dobra widoczność podczas jazdy to rzecz nieoceniona. W OXIMO® tworzymy wytrzymałe i wydajnie działające wycieraczki do szyb, które doceniono już nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Dlaczego warto inwestować w nasze wycieraczki do szyb?

Na dobre wycieraczki samochodowe składa się wiele czynników. Na pewno trzeba zacząć od projektu, którego założenia powinny odzwierciedlać oczekiwania kierowców. W skład naszej firmy wchodzi rozbudowane zaplecze techniczne, gdzie powstają autorskie koncepcje. Zanim trafią one na linię produkcyjną mamy szansę dokładnie przebadać wszystkie za i przeciw danego projektu. Jeżeli dane rozwiązanie spełnia wymagania, to wtedy może rozpocząć się proces produkcji. Poszczególne podzespoły gotowego produktu mają ogromne znaczenie. Wycieraczki do auta to produkt, który jest wystawiany na bardzo trudne i zmienne warunki atmosferyczne. Elementy z tworzyw sztucznych, jak i te metalowe i gumowy muszą być odporne na mróz wilgoć, a także nie mogą zbyt łatwo poddawać się pędowi powietrza. Dobór surowców jest dla nas niezwykle ważną częścią procesu tworzenia nowego produktu. Kiepskiej jakości guma czy stal, która poddaje się korozji, automatycznie spisują dany towar na straty. Przez lata naszej działalności staliśmy się konkurencyjną firmą na rynku światowym, co świadczy o tym, że potrafimy stworzyć asortyment, który spełnia oczekiwania konsumentów.

Gdzie kupić nasze wycieraczki?

Wycieraczki OXIMO® do auta możesz kupić poprzez sieć dystrybutorów, których wykaz znajdziesz na naszej stronie internetowej www.oximo.pl. Sprzedajemy nasze towary w punktach detalicznych, jak i w hurtowniach. Wybieramy tylko solidnych partnerów, z którymi współpraca opiera się na solidnej pracy i zaufaniu. Dysponujemy także hurtowniami w innych państwach Europy. Stale rozwijamy nasza sieć dystrybucji dlatego, jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona naszych partnerów, to skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów!
Chcesz zamówić wycieraczki OXIMO® przez internet? Sprawdź sklepy online naszych partnerów!

Dlaczego OXIMO®?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która powstała z chęci do stworzenia zaawansowanych technologicznie produktów w przystępnej cenie. Udowadniamy, że na rodzimym rynku możliwe jest znalezienie wysokiej jakości produktów z dziedziny wyposażenia samochodu. Wycieraczki samochodowe OXIMO®, to towar, który codziennie znajduje uznanie kierowców w całej Europie. Pomóż nam budować markę, która poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy. Produkujemy rozwiązanie nie tylko do samochodów osobowych, ale także dla autobusów i ciężarówek. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie zawodowym kierowcom wygody podczas jazdy. Chcemy rozwijać się, aby dalej proponować rozwiązania, które przewyższają te, obecnie znajdująca się na rynku. Wybierz polskie towary, które sprawią, że już nigdy nie sięgniesz po wycieraczki innej marki.
Source

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *