Niewidzialna Wystawa

Baner informujący o subwencji PFR

NIEWIDZIALNA WYSTAWA – FILM ANIMOWANY

Aby zarezerwować miejsce kliknij tutaj!

NIEWIDZIALNA WYSTAWA JEST REKOMENDOWANA DLA DZIECI POWYŻEJ 9 ROKU ŻYCIA – GÓRNĄ GRANICĘ WIEKOWĄ DEFINIUJE SPRAWNOŚĆ RUCHOWA I KOMUNIKACYJNA. 

W PRZYPADKU ZAPOTRZEBOWANIA NA PRZEWODNIKA ANGLOJĘZYCZNEGO (DYSPONUJEMY WYŁĄCZNIE PRZEWODNIKAMI POLSKO I ANGLOJĘZYCZNYMI), PROSIMY O NIE KUPOWANIE SAMODZIELNIE BILETU I KONTAKT POD ADRESEM: info@niewidzialna.pl – W PRZYPADKU NIE DOSTOSOWANIA SIĘ DO POWYŻSZEJ INFORMACJI MAMY PRAWO ODMOWY WPUSZCZENIA GOŚCIA, NIE ZWRACAMY PIENIĘDZY ZA ZAKUPIONY BILET. 

WARUNKIEM REZERWACJI JEST POZOSTAWIENIE ADRESU EMAIL I NUMERU TELEFONU DO REZERWUJĄCEGO.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM ZWIEDZANIA – ZAKUP BILETU I WEJŚCIE NA NIEWIDZIALNĄ WYSTAWĘ OZNACZA JEGO BEZWZGLĘDNĄ AKCEPTACJĘ. 

NIEWIDZIALNA WYSTAWA – BUDAPESZT – PRAGA – WARSZAWA

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w świat całkowitej ciemności, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu… 

Na wystawie nasi Przewodnicy – osoby niewidome lub niedowidzące – poprowadzą Cię w podróż, która zmieni Twoje życie.
Ciekawe? Dziwne? Obce? A może naturalne? Czy godzina bycia niewidomym może otworzyć Ci oczy?

Niewidzialna Wystawa chce zbliżyć do siebie perspektywy doświadczania jednego, wspólnego świata. Pod opieką niewidomych Przewodników odwiedzisz specjalnie wyposażone i całkiem wyciemnione pomieszczenia, doskonale imitujące scenerie z życia codziennego…

Zarezerwuj bilet i zapłać za niego online lub tuż przed zwiedzaniem, w kasie biletowej. W naszym systemie zobaczysz bieżącą dostępność miejsc i liczebność grup. Ze względów organizacyjnych przybądź ok. 10 minut przed planowaną godziną zwiedzania, będzie to czas na odebranie biletu oraz na wysłuchanie wszystkich potrzebnych informacji organizacyjnych.

Na podróż w świat Niewidzialnej Wystawy przygotuj sobie nieco powyżej godziny! Około 60 minut na niewidzialną wycieczkę i około 10 minut na część „widzialną”. Czas zwiedzania może zależeć od wieku, liczebności grupy, a czasem również od poziomu jej zaangażowania.

Dobra rada! Załóż wygodne buty i zabierz ze sobą dobry humor :)!

Zaufaj nam w ciemno!

Source

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *