Wojciechowska teraz to pokazała! Widok porusza!

Martyna Wojciechowska rozstała się z Jerzym Błaszczykiem tuż po narodzinach ich córki w 2009 roku. Para rozeszła się jednak w zgodzie i pozostała w przyjacielskich stosunkach. Niestety mężczyzna zmarł w 2016 roku po walce z chorobą nowotworową.

Dla Martyny na zawsze pozostanie on szczególnym mężczyzną, bo właśnie dzięki niemu Martyna jest szczęśliwą mamą nastoletniej Marysi. Dziennikarka jest niezwykle dumna ze swojej pociechy. Niedawno zdradziła, że jej córka jest naprawdę rozsądną nastolatką.

Nie mam takiego problemu, że moje dziecko siedzi z nosem w telefonie i nie jestem w stanie się przez to przebić. Uczestniczy normalnie w zadaniach domowych, jest w stanie wyjść na spacer, poczytać książkę. Czyli mówiąc krótko – korzysta z tego, co daje nam świat, nie zasłaniając się wyłącznie telefonem. Przegadałyśmy ten temat na samym początku, kiedy jej telefon pojawił się w naszym życiu i teraz jest naprawdę dobrze – czytamy w „Fakcie”.

Autorka „Kobiety na krańcu świata” postanowiła wybrać się niedawno na wycieczkę z Marysią. Dziewczyny udały się do Egiptu, a wyprawa była naprawdę sentymentalna. To właśnie tam Wojciechowska poznała Błaszczyka.

Właśnie tam poznałam tatę Marysi, więc dla mnie była to podróż bardzo sentymentalna i symboliczna – czytamy w „Fakcie”.

Jerzy Błaszczyk był rekordzistą Polski w nurkowaniu głębinowym. Wszystko wskazuje na to, że Marysia idzie w ślady taty, bo doskonale radzi sobie pod wodą. Wspólną pasją podzieliły się na opublikowanym przez Martynę filmiku na Instagramie.

To dzięki córce Wojciechowska wróciła do swojej pasji. Kiedyś uwielbiała nurkować, ale potem jej pasję zastąpiły góry. Dopiero Marysia zmobilizowała ją do powrotu w morskie tonie.

Zobacz więcej:

Oliwia Bieniuk załamana po porażce w „Tańcu z gwiazdami”. „Jest mi przykro”

Michał W. usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia

Kim Kardashian w różowej koronce. Tym razem przesadziła?

Instagram Wideo Zdjęcie Martyna Wojciechowska i Jerzy Błaszczyk /Niemiec /AKPA

Martyna Wojciechowska i Jerzy Błaszczyk /Niemiec /AKPA

Zdjęcie Jerzy Błaszczyk i Martyna Wojciechowska /Krzysztof Wojda/Reporter /East News

Jerzy Błaszczyk i Martyna Wojciechowska /Krzysztof Wojda/Reporter /East News

Zdjęcie Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski /WOLF /Newspix

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski /WOLF /Newspix

Wideo

Odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi JavaScript w przeglądarce.

Piotr Mróz ujawnił kulisy swojego związku z Agnieszką! pomponik.tv

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl

Source

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *