Anna Wolf i Blade – Blog książkowy – Blade

Anna Wolf jest polska pisarką, która skupi się na tworzeniu literatury współczesnej skupiającej się na gatunkach takich, jak powieść obyczajowa. Jej twórczość jest pozytywnie odbierana przez czytelników, którzy szybko stają się fanami polskiej pisarki. Anna Wolf prócz stale powiększającego się grona czytelników ma także status bestsellerowej autorki dzięki swojej serii książek “Gangsterzy”. Teraz autorka wraca na rynek wydawniczy z całkiem nową książką “Blade” dostępna także jako Blade (ebook od Mobi epub).

Blade – najnowsza książka Anny Wolf

Książka Blade przedstawia bohatera, którego imię zradza także tytuł książki. To właśnie Blade jest głównym bohaterem, który należy do gangu motocyklowego, a jego świat właściwie nie skupia się na niczym więcej jak tylko na motorach i klubie, w którym także spotyka się on z fanami motocykli. Blade żyje beztrosko z dnia na dzień i wcale nie zamierza tego zmieniać. W końcu mogłoby się stać, by chciał się on zmienić?

Taki stan rzeczy mogła by zmienić jedynie katastrofa i przytrafia się ona. Jednak nie Blade’owi, a jego przyjacielowi, który umarł. Przed śmiercią Marcus, który już nie żyje zapytał się jednak przyjaciela czy ten nie zaopiekowałby się jego siostrą w razie gdyby jemu coś się stało. Pytanie to wydawało się Blade’owi mało wiążąco jeszcze kilka tygodni temu, ale teraz wie on już, że to nie były żarty ani też luźna rozmowa. Blade dał słowo i teraz czas się z obietnicy wywiązać. Co więc ma on robić? Jako opiekunka nie ma zbyt dużego doświadczenia, a jego styl życia jest daleki od stabilizacji. Anna Wolf i jej najnowsza książka Blade (ebook od Mobi epub) zapowiada się niezwykle obiecująco.

Co dalej stanie się z Bladem?

Blade pozna Connie. To właśnie ona jest siostrą Marcusa. Dziewczyna jest kompletnie roztrzęsiona po śmierci brata, a i jej życie nie jest tak poukładane jak ona sama by sobie tego życzyła. Connie ma na głowie całą masę długów, które nie wie jak spłacić. Teraz nie wie, gdzie szukać pomocy. Jej brat, jedyna rodzina, zginął, a na horyzoncie pojawił się jakiś szemrany typ, któremu na pewno nie zaufa. Nijaki Blade w ogóle nie zrobił na niej dobrego wrażenia. Jest to typem człowieka, który sam wygląda na takiego, który potrzebuje pomocy tu i ówdzie. W dodatku towarzystwo w jakim Blade się obraca i miejsca w jakich przebywa, nie są tym, które Connie uważałaby za zachęcające czy też akceptowalne. Anna Wolf stworzyła książkę, która da myślenia czytelnikowi. Premiera Blade (ebook od Mobi epub) już wkrótce!

 

Source

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *