Przewodnik po streamingu Doctor Who: Gdzie oglądać Doctor Who online

Doctor Who to najdłużej emitowany program science fiction na świecie. Zgadza się, historia kosmity i jego niebieskiej klatki piersiowej istnieje od prawie 60 lat, a przewodnik po streamingu Doctor Who jest tutaj, aby pomóc ci to wszystko przeżyć.

Łatwo zrozumieć, dlaczego dr Who jest w ciąży. To wspaniała przygoda w czasie i przestrzeni, w której można zobaczyć kosmitów z mistycznych planet wykraczających poza nasze najśmielsze fantazje lub zanurzyć się w naszej historii. Doctor Who to kwintesencja serialu science fiction.

Z 13 seriami nowych wcieleń Doctora Who, znanego również jako New Who, pięciu Doktorów, grupą złoczyńców i szopą pełną jeszcze bardziej niesamowitych towarzyszy — pozwoliliśmy im walczyć w składzie Doctor Who, . Jest w czym zatopić zęby, a to dopiero po 2005 roku, kiedy serial powrócił z Christopherem Ecclestonem i Billym Piperem. Oryginalna seria, która rozpoczęła się w 1963 roku, trwała około 30 lat, zanim została anulowana w 1989 roku. Wraz z nią przybyło siedmiu lekarzy, geneza Daleków, Cybermenów i Sontaranów i wiele więcej.

Mówimy, że istnieje wiele odcinków Doctora Who, czyli 862 (w momencie pisania) i ta liczba będzie się tylko zwiększać. Z nowym modelem Russellem T. Davisem i nowym lekarzem na horyzoncie, Doctor Who rośnie w siłę. Na szczęście nasz przewodnik po streamingu Doctor Who może pomóc Ci oglądać je wszystkie online (cóż, niezależnie od brakujące odcinki)

Jeśli szukasz więcej wspaniałych treści Who, możesz również zapoznać się z naszym ocenionym artykułem Doctor Who Doctors. Możesz również zobaczyć, kto naszym zdaniem powinien być następnym lekarzem.

Gdzie spotykasz się z Doctorem Who w Stanach Zjednoczonych?

(Źródło zdjęcia: BBC)

Doctor Who może ostatnio wywarł duże wrażenie w Ameryce, ale jest tutaj, aby zostać z fanami w całych Stanach Zjednoczonych, oczarowanymi tą brytyjską opowieścią. Nawet obcokrajowcy mają brytyjskie akcenty. W rezultacie większość Amerykanów mogła nie mieć do czynienia z czarno-białym lekarzem ani nie widziała lekarzy przed Christopherem Ecclestonem i Davidem Tennantem poza dziwnym oddzwonieniem do serialu.

Jeśli szukasz lekcji historii Doctora Who, Britbox to miejsce, do którego możesz się udać. Dom klasycznej brytyjskiej telewizji, Britbox stworzył ogromną bibliotekę Doctor Who. Możecie więc zacząć od początku, zakochać się w wyjątkowym Tomie Bakerze i sami zdecydować, czy naprawdę powinniście odwołać występ ze Slyvesterem McCoyem.

Jeśli kochałeś Doctora Who po 2005 roku, HBO Max cię obejmuje i będzie to robić przez co najmniej dwa następne sezony Doctor Who.

  • Nowe odcinki Doctor Who (2005-obecnie)– HBO maks.
  • Klasyczny Doktor Who (1963-1989) – Brit Box (wymagana subskrypcja)

Oglądaj Doctor Who w HBO Max

Gdzie spotykasz się z Doctor Who w Wielkiej Brytanii?

Lekarz z

(Źródło zdjęcia: BBC)

W Wielkiej Brytanii należy kierować się BBC. Będąc domem na targach przez ponad pół wieku, dla większości Brytyjczyków byłoby niewyobrażalne, aby rozważać oglądanie Doktora Who gdziekolwiek indziej. Jeden z największych hitów BBC od czasu jej powrotu w 2005 roku, Doctor Who, wkrótce będzie obchodził swoje 60. urodziny. Czy możemy spodziewać się kolejnej historii wielu lekarzy, takiej jak „Dzień Doktora”? Tylko czas to udowodni.

Jeśli oglądasz w Wielkiej Brytanii, nowe odcinki będą pokazywane na żywo w BBC One. Po usunięciu programu z Netflix, BBC iPlayer stał się domem nowoczesnego Doctor Who w Wielkiej Brytanii. W tym miejscu będziesz mógł ponownie przeżyć „Mrugnięcie” lub ponownie zobaczyć Davida Tennanta z bardzo świeżą twarzą. Britbox, ze swoim klasycznym brytyjskim apelem telewizyjnym, twierdzi, że Classic Doctor Who jest taki sam i jest gospodarzem ponad 600 odcinków dobrego science fiction.

  • Nowe odcinki Doctor Who (2005-obecnie) – BBC iPlayer
  • Klasyczny Doktor Who (1963-1989) – Brit Box (wymagana subskrypcja)

Source

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Turystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *